Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy benzines MTD láncfűrés...

Van egy benzines MTD láncfűrészem. Valaki tud segíteni egy kicsit?

Figyelt kérdés
2 éve vettem. Nincs olajzás, tehát kézzel szoktam olajozni, ecseteléssel, de ez kicsit körülményes így. Az a kérdésem, hogy hogyan szerelhetem ki az olajpumpát, mert több, mint valószínű, hogy az olajzócsigával van valami. Lehet, hogy csak ki kéne takarítani, de ha én ezt elviszem egy szervízbe, az alkatrész cserével együtt minimum 8-10e ft-t elkérnek, az egész szerkezet meg volt 30. Azt tudom, hogy a kuplungot is le kell venni emiatt, de hogyan? Csapágylehúzóval?

2013. márc. 12. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a csiga ellopott ezért cserélni kell. Azért kopik el általában mert valami miatt megszorul szennyeződéstől stb. és a főtengely pedig ledarálja. Tuti hogy műanyagból van. A kuplung levétele pedig menetes méghozzá balos menet van rajta. Így amikor dolgozol vele mindig ráfelé fog szorulni. A husqvarnámon így van. Szerintem az mtd-is.
2013. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. márc. 13. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy a kuplungot levegyed, le kell fogni a főtengelyt. Azt úgy tudod hogy a gyertyát kiveszed, és belógatsz egy cipőfűzőt, vagy kötelet, hogy a dugattyú megszoruljon, de ne sérülön. Utána lehet letekerni a kuplungot.
2014. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!