Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell billentyűzetet...

Hogy kell billentyűzetet tisztán tartani?

Figyelt kérdés
Most kaptam új billentyűzetet és ezt nagyon szeretném tisztán tartani, de valami mindig rálöttyen vagy rászóródik. Hogy lehet egyszerűen takarítani?
2009. szept. 14. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

az enyémet én zuhanyoztatom

(halál komoly,csak hagyni kell kiszáradni:D olyankor 1 napig a régit használom)

2009. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne egyél és igyál felette. Enélkül is elpiszkolódik valamennyire. Takarítás címén először állitsd fejre, így kirázhatók az apróbb szemetek. Ezután jól kicsavart alkoholos vattával óvatosan törölgesd át a billentyűzetet. Semmiképpen ne folyjon bele a tisztitó alkohol.
2009. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni Domestos-os törlőkendőket, én azzal szoktam áttörölgetni, amikor már láthatóan mocskos.
2009. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én körömlakklemosóval, eddig még nem kopott le semmi. :)
2009. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Sürített levegőspray, hatásos

[link]

2009. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A laptopbillt én szintén körömlakklemosós vattával, az alászóródott morzsát pedig vagy kifújkálom, vagy sűrített levegő.

Rendes billentyűzetet mi is szétszedjük, megfürdetjük, kiszárítjuk, összerakjuk.

2009. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

most miért vagyok lepontozva mert azt irtam hogy zuhany?

rendes kiszáritással nem lesz baja (persze ez nem laptopbillre értendő)

:P

2009. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

aceton? hát drágáim az úgy oldja a műanyagot mint forró tea a cukrot.

vannak ilyen alkoholos tisztítókendők, vagy arclemosós vattával is lehet törölgetni. vagy ablakmosós zsepivel.

de a körömlakklemosót sztem hanyagoljuk.

2009. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És az apró dolgokat, kajamaradékot, ragacsos izét.. a billenytyűk alól hogy szeditek ki?Letusolni azért nem merem, szétszedni, meg még úgyse..:S
2009. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19:40es vagyok. Nyilván nem borítunk rá egy egész üveggel. Csak éppen letörlöm, h. rögtön el is párolog. Az alkohol (gyógyszertár, 70%, 1 dl) meg nekem drága, ahhoz képest, h. csak erre használnám. (Körömlakklemosó nem tömény aceton, hígítva van, plusz van benne alkohol is, meg még pár más anyag, bár %os arányt sajnos nem tudok)
2009. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!