Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SOS! Zsíroldóztam kesztyű...

Vivianaaa kérdése:

SOS! Zsíroldóztam kesztyű nélkül és most nagyon fájnak a körmeim, ujjaim, kb 4 edényt súroltam el. Mit tegyek mivel kenjem mikor múlik el?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagy hiba volt.Rá van írva hogy milyen veszélyes.

Miről gondoltad hogy a bőrt nem fogja lemarni .

Valamilyen hámositó krém lenne jó.Az összes zsirt kioldotta a bőrből.Zsirosabb krémmel bekenni ,hogy puhán tartsa a bőrt,ki ne repedjen .

2013. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam zsíroldózni kezdő háziasszony vagyok, de most már kesztyűt fogok húzni! Neogranormon krémmel kentem be jó vastagon. Köszi a válaszodat!
2013. márc. 16. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne használj ilyen erős vegyszereket amúgy se.

Figyelj rá, hogy ne égjen le semmi, a tűzhelyről is, ha azonnal eltávolítod, ami kifolyt egy mosogatószeres szivacsos törlőkendővel, nem fog kelleni semmiféle erős oldószer.

A lábasokba hogyha forró vizet öntesz, és ázni hagyod őket, akkor sima mosogatószeres szivaccsal is el lehet mosni őket, nem kell majd súrolni. Max. egy fém dörzsit szerezz be.

2013. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én hanyagoltam el az edényeket, hanem a barátom nagymamája aki már meghalt :( Most költöztünk össze a barátommal és muszáj rendbe tennem az edényeket mert nagyon csúnyák és csak erős zsíroldóval jönnek le! De ezután kesztyűt fogok használni mert még van 5 lábas amit meg kell csinálnom!
2013. márc. 16. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Kesztyűben is óvatos legyél,mert azt is marja !
2013. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet használni,és kell is ,hisz ezért lettek kitalálva.

Csak be kell tartani az utasítást .

2013. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!