Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megfogta a mosópor a ruhát,...

Megfogta a mosópor a ruhát, hogy lehet kiszedni belőle?

Figyelt kérdés
Ma mostam és a kedvenc nadrágom és az új pólómat (mindkettő sötét színű) megfogta a mosópor, valószínüleg túl sok ruhát tettem a dobba. Ezt a kettőt visszatettem egy 5 perces öblítésre, de nem jött ki! Aztán kimostam mégegyszer de úgy se jött ki :( olyan mintha fehér festékes lenne tiszta folt az egész :( most kinnt száradnak az udvaron, arra gondoltam ha megszárad talán ruhakefével kijön! Van valakinek ötlete? Nagyon elkeseredtem főleg az új pólóm miatt :(
2009. szept. 15. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Jártam már én is így.

Hát, próbáld meg a ruhakefés megoldást, vagy ha úgy sem, akkor terítsd ki valahová, és tusold le, úgy, hogy a víz egyből lefojjon róla, szóval lehetőleg valami függőleges helyre terítsd ki, és úgy tusold.Azért szokott ilyen előfordulni, hogy rajta marad a mosópor, mert nem elég meleg a víz, hogy elolvadjon, csakhogy gondolom a pólódat meg nem lehet forró vízben mosni, megoldás:folyékony mosószer, azzal nem történik ilyen.

Azt hiszem ennyi, sok sikert :)

2009. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendesen a gépben mosd ki mégegyszer, de teljesen mósószer nélkül.
2009. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beszedtem a ruhákat, és bár nem száradtak meg teljesen de kb harmadannyit fakultak a fehér foltok mint mikor kiakaszottam, és puha ruhakefével sikerült kikefélni belőle a maradékot de csak egy kis részen próbáltam ki, megvárom míg reggelre teljesen megszárad! Nagy kő esett le a szívemről...
2009. szept. 15. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg tiszta mosószappannal.A mosóport cseréld le mosógélre.
2009. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1x én is vettem egy levist sok éve, és mint egy darab a kádban akartam kimosni. Vizet engedtem, beletettem, és rászórtam a mosóport, kimostam.

Pöttyös lett. Azt hittem mosóporos, de sajnos ahogyan rászórta, az kimarta. Tehát nekem ahol pöttyös lett, ott kimarta a festéket.

2009. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval! Azt csinálom holnap én is
2009. szept. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!