Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi lett a mosógépemmel?

Mi lett a mosógépemmel?

Figyelt kérdés

Egy idő óta , miután kimossa a gép a ruhákat és kiveszem olyan mintha a gép belsejéből valami kosz jönne ki és sokszor foltosak a ruhák ill . időnként olaj szaguk van a ruháknak.

Mitől lehet ez?5éves újjonnan vásárolt gépről van szó.


2013. márc. 22. 23:01
 1/8 anonim válasza:
ezek 5 évre vannak tervezve! onnatól kezdve minden bajuk lesz
2013. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Calgonnal a mosógép is tovább él! :D
2013. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Az öblítőtől gombás lerakódás keletkezett a gép belsejében.Egy 15dkg trisóval végzett 70 fokos mosás majd utána egy 2dl hipoval végzett mosás után tisztulni fog. A sorrend lényeges, először a trisó! És a dobba kell az anyagokat tenni!
2013. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsósnak az ötletet!Holnap meg is csinálom,mert nagyon unom,h kimosom a ruhákat és koszosabban veszem ki,mint ahogy beraktam és még büdösek is.
2013. márc. 22. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
aztán fél/egy évente érdemes megcsinálni a trisós hypos átmosást.
2013. márc. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Centrifugázás és mosás közben nem hangosabb a megszokottól a gép?

Nekem is az általad említett tünetek voltak és lassan kezdett hangosabb lenni a gép.

A végeredmény az lett, hogy pont karácsonyra maradtunk mosógép nélkül. Csapágyas lett.

2013. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Az ég áldja meg a 30 év körüli Hajdú Energomat gépeket!!!

Azok bírják a gyűrődést, nem úgy mint a maiak, amiket csak pár évre terveznek.

Szerintem még a boltban kapható felújított Hajdúk is többet érnek, mint a modern gépek.

2013. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem indesitem van... felültöltős szürkére mossa a fehéreket a ruhák büdösek és én is tabasztaltam ilyen barnás színű trutymót újonnan vásároltam és már akkor nem szerettem bánom már hogy lecseréltem az energomat komfort-ot lehet hogy ugrált de a ruhák tiszták voltak
2013. ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!