Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás hogyan, mert nem jön ki?

Mosás hogyan, mert nem jön ki?

Figyelt kérdés
Van pár fekete pólóm aminek a hónaljánál a dezodor befogta az anyagot, és fehéres lett. Mosással nem jön ki és az anyag meg is van kissé keményedve ott. Hogyan szedhetném ki anélkül hogy az anyagot tönkre tenném?

2013. márc. 24. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
?
2013. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%

Sehogy.


Egyrészt a dezodort nem szabad a ruhára kenni.


Másrészt ha megkeményedett, akkor vagy rengeteget használtál, vagy napokig kenegetted ugyanazt a pólót.


Harmadszor, ez NEM befogta az anagot, hanem kiszedte a szinét.


Használj jó minöségü pólókat, olyan dezodort, ami nek ragad, minden nap cseréld a pólót, a desodort magadra kend, ne a ruhára, és naponta alaposan mosakodj, a dezodor nem helyettesiti a tisztálkodást.

2013. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Megadtad neki!
2013. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Egy éjszakára áztasd be tiszta meleg vízbe. Aztán centrizd ki, a foltokat fújd be ariel folteltávolító spray-val vagy wenis-sel és mosd valamilyen black folyékony mosószerrel 40 fokon.
2013. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Caola mosószappannal kijön belőle. Olcsó és biztos módszer, én is ezt alkalmazom, ha megfogta a ruhámat a dezodorom.
2013. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Moskszappannal.atdõrzsölni,meleg vizben áztatni,majd 60 fokon atmosni
2013. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat!!!


Nyilván nem a pólót kentem be a dezodorral, nem vagyok hülye, nem is értem hogy jutott ilyen az eszedbe....


Jó minőségű dezodort használok, és a póló minősége sem rossz. a tisztálkodással nincsenek problémáim, nem az igénytelenség az ami miatt ilyen lett, egy igényes felnőtt nő vagyok....

Ruháimat rendszeres cserélem, főleg azt ami közvetlen a bőrömhöz ér. (ezzel azt akarom mondani hogy pl egy pulcsit van hogy felveszek 2 nap is de pólót fehérneműt nyilván nem...)


Hát oké, kipróbálok a mosószappanos témát, meg a fekete ruhához való öblítőt, meg a beáztatást is. Köszi az okosoknak :)

2013. márc. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!