Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akinek nincs mosogatógépe, az...

Akinek nincs mosogatógépe, az hogyan éri el, hogy az üvegpoharai foltmentesek legyenek?

Figyelt kérdés
Hiába törölgetem őket hosszú ideig konyharuhával, mégis foltosak maradnak az üvegpoharaim. Van valakinek egy bevált módszere?

2013. ápr. 15. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Konyharuhával nem is lesz


Papirtörlő,csodákra képes.

2013. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Papírtörlővel törlöm el, és szép tiszta lesz..
2013. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Jar-ral mosogatok. Az nem jön le teljesen a poharakról, és cseppmentesen szárad.
2013. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell őket eltörölni, amikor már megszáradtak, száraz konyharuhával.
2013. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem törölgetem őket, és mindig cseppmentesen száradnak.
2013. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös te is Jar-t használsz?
2013. ápr. 15. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Anyunál most Purt használunk, a sok-sok évvel ezelőtt Cif mosogatószert, és soha nem volt cseppes a pohár, pedig nem törölgettünk. A saját konyhámban Metroból származó noname kannás mosogatószerem van, és az is kitűnően szolgál. (Csak csendben jegyzem meg, hogy édesanyám mosogatógépében bemattosodnak, vagy zsírosodnak, és brutál vízkövet növesztenek magukra a poharak. Soha nem jó az a gép, és hangos, sok vizet, energiát fogyaszt.)
2013. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mikor mit. jar, pur, akármi, ami akciós. sosem cseppfoltos
2013. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy védjem a mosogatógépeket egy kicsit: ha az ember ésszel pakol be(nem akar 5 napi edénymennyiséget egyszerre bezsúfolni), és nem a noname legolcsóbb szert használja, akkor sosem lesznek foltosak az edények. Valamit valamiért.
2013. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én általában JAr-t vagy PUR-t használok,meleg vízzel mosom és az öblítő víz is meleg.Nem törölgetem,csak hagyom a csepegtetőn megszáradni,esetleg konyharuhára leborítva szárítom.Vagy lehet kapni a Tescoban kimondottan pohárszárító terítőt(vagy nem tudom mi a hivatalos neve,de nagyon jó nedvszívó)
2013. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!