Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen vegyi anyaggal tudom...

Vörös-Tóth Ráhel kérdése:

Milyen vegyi anyaggal tudom megpucolni az ablakokat a ráfröccsent és évekkel ezelőtt rászáradt fapáctól?

Figyelt kérdés
A fa kereteket mahagóni páccal kenték le, de ezernyi csepp nyom van az ablakokon, amit nem tudok levakarni, ill. olyan mennyiségű mind a csepp-nyom, mind az ablak, hogy ezt mechanikailag képtelenség! Milyen oldószerrel próbálkozzak?

2013. ápr. 20. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a háztartási lakkbenzin levinné, de előtte megpróbálhatod acetonnal vagy körömlakklemosóval, ha van otthon.
2013. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nitro hígítóval próbálkoznék.Az ecsetet is azzal szoktuk fa pácolás után elmosni, illetve én simán úgy festek hogy az arcom, kezem mindenem festék cseppes, magamról is azzal szoktam leszedni.Így gondolom az ablakon is működik.
2013. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!