Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Velúr cipő - a vízfolt eltávol...

Velúr cipő - a vízfolt eltávolítható?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Igazából nem találtam alkalmasabb témakört a kérdéshez, ezért került ide.

Szóval: van egy új utcai cipőm - sötétbarna, az anyaga velúr, vagy valami olyasmi. Talán valami olcsóbb anyag lehet, mert elég olcsó cipő, 3300 volt a kínaiban, de nem is ez a lényeg, hanem: tegnap ráesett némi eső és az esőcseppek azóta is látszanak rajta. :( Most kint van a napon, de nem úgy fest, hogy el akarnának tűnni. Tisztára mint ha zsír fröcsögött volna rá, pedig csak esővíz.


(Más: amit adnak az ilyen cipőkhöz egy darabot ugyanabból az anyagból amiből készült, az mi célt szolgál?)


Egyébként arra gondoltam, hogy ha nem tűnik el az esőfolt, bevizezem az egészet, akkor legalább az egész sötétebb lesz, de nem tudom ez jó ötlet-e.



2013. máj. 4. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban velúr bőr ( hasított bőr belső fele ) és nem csiszolt bőr , akkor a velúr-bőr tisztító szerekkel kiválóan el tudod tüntetni a foltokat . Először próbáld meg ún. gumikefével átdörzsölni , hátha használ . Az ára alapján , azonban nem vagyok biztos a bőr festésének a minőségében , mert lehet , hogy a gyenge festékanyag miatt adták ilyen olcsón . A teljes bevizezés nem használ , mert nem lesz egyenletes a színe .
2013. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!