Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek a 2in1...

Mi a véleményetek a 2in1 mosóporokról? Használtok mellé öblítőt? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
A 2in1-es mosóporok azok amik öblítő cuccot tartalmaznak. Elvileg nem kell mellé öblítőt használni.

2013. máj. 5. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vettem már egyszer olyat, azthiszem hogy Tomi volt. Ha pl. Csak egy olyan mosás volt amibe farmerok voltak.. Akkor nem tettem hozzá öblítőt, és egész jó lett úgy is. De persze polókhoz, pulcsikhoz akkor is raktam mert szeretem ha illatosak. Igazából nem nagy cucc.
2013. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Tomi Zöld tea és Jázmin mosógélt használom,a legjobb a konyharuhákhoz,mert ahhoz nem teszek öblítőt és így mégis marad egy kis illata.De amúgy nem sokban különbözik a többi mosószertől,talán csak az illata erősebb az átlagosnál.
2013. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!