Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szép úgy egy ház, hogy semmi...

Szép úgy egy ház, hogy semmi kütyü nincs benne, se disztárgy, se pipere polc, mert gardrob van, se falikép. Csak a földön növények, meg bútorok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen bútor, milyen padló, milyen fal, milyen szőnyeg, függöny, növények stb. Lehet nagyon elegáns és nagyon puritán is. Ez így elég kevés információ.
2009. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát természetesen uj házról beszélek járólapunk van narancs szin a fal meg barack. a konyhabutorunk az cseresznye, a bőr ülö meg vaj
2009. szept. 30. 00:00
 3/14 anonim ***** válasza:

háát??

otthonosabb, ha vannak dísztárgyak.


de ne legyen sok belőlük. az asztal közepére vehetsz egy szép dísztálat, szórhatsz a polcok szélére egy-két üveg kavicsot, tehetsz valahova gyertyatartót.

tényleg nem kell sok, egy szobába elég két, esetleg háromféle "valami".

a Kikában vannak nagyon jó lakásdíszek, bár kissé drága sajnos.


azért az jó, hogy vannak növények. egy szép, színes cseréppel is feldobhatod a lakást.

2009. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy külön stílusirányzat : MINIMALISTA a neve... :-P


A lehető legkevesebb és legsimább vonalú bútor, a falakon szinte semmi, úgy érzed magad, mint egy puritán szállodai szobában (a lakók egyéniségét semmi nem tükrözi, számomra sivár környezet).


A stílus híve szerint csak így lehet pihenni és kikapcsolódni, ha a környezetük ingermentes...


Nekem egyáltalán nem tetszik az olyan lakás, amiben semmi személyes nincs, nincsenek a lakók egyéniségét tükröző képek, díszek, szobrocskák, díszpárnák a kanapén, heverőn, puha szőnyegek, emléktárgyak innen-onnan, stb...


Én még az utazásainkhoz is viszek a bőröndben magammal néhány kis terítőt, illatos mécsest, dísztárgyat és kiteszem a szállodai szobában : mindjárt sokkal otthonosabb érzés!... :D

2009. szept. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Ki nem állom a dísztárgyakat. Éljen a minimalizmus.
2009. szept. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Tárgyak nélkül az csak lakás,de nem otthon.Egy "üres" lakásban nincs semmi,amin a szem megpihenhet.Nem kell telerakni kütyükkel,de kellenek a falra képek,amit szívesen nézegethetek,az asztalra pl. egy szép váza,benne nyáron élővirág,télen egy szép faág vagy szárazvirág,esetleg egy "ottfelejtett" könyv vagy kézimunka stb.Erre majd te is rájössz,ha bent laktok a lakásban.
2009. szept. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Egy lakás, hol cserepes növények vannak, már nem üres! Én személy szerint ki nem állhatom a vázába tett levágott virágokat - azok már csak haldoklanak, ha virágot akarok, akkor valami virágzó CSEREPES növényt állitok be.


Kép a falon - az izlés kérdése, különféle nippek, dekoációs tárgyak nekem nem tetszenek, amit diszkétn kiteszek, annak legyen funkciója is: egy diszdoboz, amiben valamiket tartok, de egy porcelán szobrocska nem.

2009. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

A szomszédunknak éppen ilyen a háza.

Nagyon szép, csak RIDEG!

Olyan hely, ahová az ember nem szívesen megy be, mert szinte dísznek használják a lakást, olyan, mintha senki nem lakna ott. Sehol semmi személyes tárgy, sehol egy könyv, egy kép... hát nem tudom, nekem így nem tetszik.

Még a bútorok is úgy vannak elhelyezve, hogy "jól mutasson", de az ülőgarnitúrán még vendégeket sem fogadhat, mert arra nem alkalmas, nem is szemben vannak egymással a részei.

2009. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

értem!!!!!


de a növények magában otthonom hangulatot varázsolnak nem?

2009. szept. 30. 16:11
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Olyan, mintha nem kötődnél hozzá. Én szeretem a kacatjaim, képeim, sokkal otthonosabb :)
2009. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!