Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mire jó a felmosás?

Mire jó a felmosás?

Figyelt kérdés
Pl. egy járólappal borított szobában?

2013. máj. 11. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önts ki valamit és hagyd a járólapra száradni. Utána már tudni fogod, hogy mire jó a felmosás...
2013. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Végül is, igazad van. Járólapot is lehet cserélni.
2013. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden, a levegőben lebegő dolog a gravitáció miatt lefelé ülepszik, és előbb utóbb eléri a padlót (járólapot).

Emiatt a padlón a következő dolgok találhatóak: por, hajszálak, bőrdarabkák, hajkorpa, a ruhánkból leváló és kihulló szöszök, papírzsebkendő szöszök, baktériumok, penészgomba-spórák (amiket a szellőztetéskor a szél hoz be) mikroszkópikus méretű elhalt növényi darabkák, az utcáról behozott macska-kutya ürülék stb.


Ezeket a szemmel általában nem is látható, de a levegőből kiülepedő, vagy rólunk, a ruhánkról, vagy a törölközőnkről leszóródó parányi dolgok miatt kell rendszeresen felmosni életterünk helyiségeit.


Még akkor is, ha a bejárati ajtónál levesszük a kinti cipőnket, és nem hordjuk be a koszt.

A padlón lévő dolgok nagy része a levegőből ülepszik ki.

2013. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!! Eddig én hasznosabbnak láttam a söprést. De most már tisztában vagyok vele, hogy ugyanolyan lényeges mindkettő. A kérdés feltevésére leginkább a felmosásból származó röpke idegösszeomlásom vezetett rá. (Utálok felmosni.)
2013. máj. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!