Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináljak a bebüdösödött...

Mit csináljak a bebüdösödött szőnyeggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy hülyeséget csináltam,azt hiszem. A szobámban szőnyegpadló van,és volt egy rész ami foltos lett,majd kézzel és vízzel+mososzerrel elkezdtem csuszakolni. majd a kör szélén sötét csík keletkezett,amit ahogy próbáltam kimosni mindig egyre szélesült, és és mndig vizzel mostam,majd pár nap mulva megcsapott valamilyen poshadt szag! Bebüdösödött a szőnyegem a víztől, ráadásul ki se tudom tenni a teraszra száradni,mert szekrény,ágy minden rajta van.... úristen ez most mindig ilyen büdös lesz?? hogyan lehet ezen segíteni? HELP!



2013. máj. 22. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet bérelni szőnyegmosót, lehetett volna annyi eszed!
2013. máj. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vizes "mosás" okozta átnedvesedés a szőnyeg hátoldalán lévő appretura anyagot feloldotta , és az kezdett el büdösödni . Ezen csak úgy tudsz segíteni , ha az egészet szőnyegmosóba adod . Háztól-házig működnek érte mennek , visszahozzák . A jövőben ha ilyen akciót tervezel , akkor úgy tisztítsd s szőnyeged , hogy ne itasd át , csak a flórfelületen tisztítsd súrolókefével , enyhén megnedvesítve azt , és használj szalmiákszesz oldatot a tisztításhoz . Ha vidéken élsz , és meg tudod oldani , akkor otthon is ki tudod mosni a szőnyegedet , az udvaron , teljesen kiterítve , majd kiszárítva .
2013. máj. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem akartam szomyegmosot berelni egy kis foltert, mert amugy tiszta a szonyegem, vigyazok ra.

Sajnos nem birom meg csak kivinni a szobabol sem a szonyeget mert az egesz szobamat egy szonyeg teriti be, azon rajta van minden dolog, beepitett szekreny,asztal,agy stb.

Nyitvahagytam egesz napra az ajtokat, h huzat legyen es szaritsa kicsit a szonyeget, es kicsit hajszaritoval is besegitettem. Szerencsere rendbejott, nincs mar szag.

2013. máj. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!