Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az előszobám felmosásához...

Az előszobám felmosásához használjak minden nap domestost?

Figyelt kérdés
azért gondolkodom rajta mert a sáros cipőket ott vetjük le meg stb. így rengeteg kórokozó jön be
2013. máj. 31. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van immunrendszerünk, hogy a kórokozókat kivédje, szóval én nem csinálnék kórházi műtőt a lakásomból.
2013. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor használj lábtörlőt vagy egy külön szőnyeget amin levehetitek a cipőt. A mindennapos felmosás szerintem tök felesleges. (drága is) Egyszerűen ne menjetek be retkes cipővel a lakrészbe. ha poros lesz az előszobád összeseperheted de nem kell nekiesni domestos-szal.
2013. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Annyi kórokozó kell is :)
2013. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

lehet

nem lenne költséges mert lehet kapni hypo-t is

50 ft/liter

2013. máj. 31. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél sterilebb egy lakás, annál biztosabb, hogy allergiásak lesztek. A vegyszer legalább annyira káros, főleg a környezetre, mint a sár.
2013. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

De akkor folyton sikálhatod a kilicseket és úgy mindent...


Én személy szerint rosszul érzem magam a fertőtlenítőszagban, de nem vagyunk egyformák.

S mivel másutt úgyis állandóan találkozunk kórokozókkal, piszokkal, miegymással, semmi probléma nincs abból, ha az otthonunk tiszta, de nem fertőtlenített. Anyám csak akkor fertőtlenített mindent, amikor még nagyon fiatal koraszülött voltam (kizárta még a védőnőt is, hogy ne betegítsen meg :)). Utána már nekem is jobb volt a nem burokban élés...

2013. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én domestost azért nem használnék felmosáshoz. Pedig van egy kúszó-mászó, sétálgató 14 hónaposom, és a nap nagy részét a padlón töltjük. Sáros cipővel nem trappoljuk körbe a lakást, az előszobát se nagyon, ha sáros idő van, akkor kiterítek egy nagy törlőkendőt, és arra mennek a cipők...

Egyébként Frosh univerzális tisztítót használok, tökéletes a tisztaság, enni lehetne a padlóról, minden reggel felmosással indítok, mielőtt útjára engedem a lányomat. És nem fürdünk a hypoban...nah, én attól lennék rosszul!


[link]

2013. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!