Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A vileda felmosó és egy márka...

A vileda felmosó és egy márka nélküli felmosó közt van különbség?

Figyelt kérdés
Lehet venni 300 ft-ért felmosófejet (mop) . A vileda meg 1000 ft. Annyival jobb lenne?

2013. jún. 1. 10:33
 1/4 niki0316 válasza:
Ha parkettát szeretnél vele feltörölni, akkor van különbség. Nedves viledával nem lesz csíkos. Ha csak műpadlóra vagy kőre kell, arra tökéletes az olcsóbb is.
2013. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem "gagyi" mop-om van és tökéletesen tudom használni.

Szerintem csak a márkát kell megfizetni. Nem szöszöl ez sem.

2013. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem vileda van, és nagyon szeretem. Követ feltörölni szerintem a sima is jó. Mi a laminált padlónkhoz vettük, mert ugye azt nem nagyon érhetné víz. Megmondom őszintén én nagyon szeretem, és mindenhol azzal mosok fel, mióta megvan. Egy fej rettentő sokáig elég, tök jól ki lehet csavarni a hozzá való vödörrel.. így a laminált padló pillanatok alatt szárad, mert minimális víz jut rá.

Ettől függetlenül szerintem is eléggé drága. Én a citromsárga fejet szoktam venni, de az is közel ezer ft. Viszont tényleg abszolút nem szöszöl, ellentétben sok olcsó fejjel. :)

2013. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lidlben a kék színű fej viléda minőség.
2013. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!