Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet a spermát kiszedni...

Mivel lehet a spermát kiszedni az ülőgarnitúrából?

Figyelt kérdés

Anyámék elutaztak, feljött a barátom és nagyon beindultunk. De csúnya folt maradt az ülő garnitúrán.

Ez a bútor apám szeme-fénye több mint 500 e volt, de most rajra van a sperma folt. Ez rímel D. Ha hazzjön agyonüt spám, segítsetek!


2008. jún. 19. 22:55
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
76%

\"...kérd meg a barátodat, hogy fesse be az egész bútor...\"

Úgy érted ondóval?

2008. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
76%

\" \"...kérd meg a barátodat, hogy fesse be az egész bútor...\"

Úgy érted ondóval? \"


Akár, persze akkor jó puttonyos barátja van. Meg lemerül az aksi rendesen. Ha elutaztak egy hónapra, akkor rá kell kapcsolni, de lehet, hogy csak mintás lesz. Akkor szabályos mintákat kell csinálni mindenhova.

2008. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
97%
Meleg vízzel és dörzsöléssel :) Spermának ez az előnye, hogy meleg, nedves helyeken könnyen változtat halmazállapotot és helyet :)
2008. jún. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
97%
Lágy, folyékony szappan + kis víz kiveszi a foltot egy kis körömkefe vagy törölközővel megdörzsölöd.
2008. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
96%
Én vízzel simán kidözsöltem a fekete takarómból.
2008. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%

Az igen, milyen válaszok :)

De szerintem simán kijön az említett módszerekkel :) Szőnyegtisztítók, meg szerintem a szappanos víz is jó. Az én kedvencem a BábolnaBio fújós kárpittisztítója. Csak ráfújód és a hab magába szívja a szennyeződést, ha dörzsized még hatásosabb... Spermafoltra még nem teszteltem de a kiscicám összefosta a padlószőnyeget és abból kijött :) (és szag sem maradt)

2008. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
probàlj nézni neten hätha van olyan kàrpittisztito aki häzhoz jön...sztem van.biztosan.ha meg nincsen...akkor probäld kiszedni a foltot,aztän ha nem jön ki semmiképpen sem smemivel,öntsél rä kolät vagy bärmit....és pucold azt...aztän majd mondd azt apudnak hogy kiömlött a kola vagy éppen amit räboritaszszändékkal(persze neki nem kelll tudnia.mert sztem még mindig jobb ha pl colafolttal buksz le mint egy spermafolttal.,de mondom valahogy probälj keresni kärpittisztitokat akik häzhoz mennek!biztos van olyan!
2008. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
78%
a colàs välaszado vagyok....itt egy link;););)nézd me [link]
2008. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%

Az előző, mondd meg otthon válaszoló vagyok:

Nagyokosok, inkább gondolkozni kéne, mielőtt írtok. Melyikőtök tudja egyltalán, milyen anyagú a kárpit, mert mintha nem írták volna le? Valami kemikáliát ráönt és akkor lesz a gond, ha az vágja haza az anyagot.

Egyébként biztos van egy kedves anyukája is, aki talán tud megoldást.

És bocs, hogy olyan nálunk a család, hogy ezt meg lehet beszélni, én meg sajnos ebből indultam ki.

De lehet megint lepontozni...

2008. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk is meg lehet beszélni, de azért apámmal közölni hogy összekentük a méregdrága bútort, nem lenne kedvemre való megoldás...


Elmész a megfelelő boltba, és megkérdezed hogy adott anyagot mivel lehet tisztítatni, ugye rácsöppent valami (pl. arcpakolás), majd azzal a tisztítószerrel amit mondanak kipucolod. Nekem amúgy a nedves törlőkendő jött be legjobban, bár mindig frissiben takarítottam ha véletlenül szükség volt rá.

2008. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!