Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen időközönként, és...

Milyen időközönként, és hogyan tisztítjátok a fürdőkádat?

Figyelt kérdés
ha minden fürdés után csak kiöblítem a kádat,akkor lerakódás jön létr az oldalán. Viszont súrolni se akarom minden alkalommal. Nektek mi vált be, és milyen gyakran?
2009. okt. 8. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Márpedig súrolni kell. Fürdés után ha kiöblíted, a "lerakódásokat" letörlöd -ilyenkor még nem kell súrolni-, akkor ritkábban kell súrolni. Néha nem árt vízkőoldóval is átmosni. Csodákra képes. :)
2009. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
én két naponta súrolom ki a kádat, nem bírom elviselni ha egy kis folt is ott van , igaz én tényleg rend és tisztaság mániás vagyok :)
2009. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok mániás, de azt nem bírom, ha a kád nem tiszta, ezt minden használat előtt és után is kimosom. (Előtte csak akkor, ha más fürdött előttem, mert a családom más tagjait semmi mocsok nem zavarja sajnos.)

Kb hetente szoktam vízkőoldózni is, a csappal együtt.

2009. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi:) A lerakódásokat mi viszi le a legjobban a súroló, vagy domestos, esetleg a vízkőoldó?
2009. okt. 8. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:
A legjobb a wc kacsa, ez tisztít a legjobban. Próbáld ki (kék Duck pl.)
2009. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha minden fürdés után azonnal áttörlöd bármilyen fürdőszoba tisztítóval (én Ajaxot használok) akkor nem lesz koszos.
2009. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A "szappanos" lerakódást, ami zsíros, akár még mosogatószeres szivaccsal is könnyen lehet tisztítani. Én ajándékba kaptam L.O.C.-t és Amway fürdőszoba tisztítót, ezeket használom, nekem nagyon bevált, és nagyon sokáig elég. Remélem, ha elfogy, kapok másikat, mert ha sokáig is elég, tehát egy használatnyi nem drága, most egyben nem tudnám megvenni.

A vízkövet vagy Cillittel kenem be aztán törlöm át és öblítem, vagy a fent említett fürdőszoba tisztítóval fújkálom be a kádat, a csapot és a csempét, áttörlés után öblítem és már ragyog is.

Ettől függetlenül díjaznám, ha nem csak én lennék rá háklis a családból...

2009. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én W fürdőkádtisztító spray-t használok, ami habbá válik ha befújom a kádat!Minden nap megcsinálom, és így szép tiszta és csillogó marad!Nem drága, és min 1 hónapig elég!Lehozza a vízkövet, a szappan lerakódásokat,rozsdát!


Vagy a másik ami még nagyon jó a Well Done szaniter tisztító!

2009. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legjobb és legolcsóbb,ha esetes vízzel mosod ki.Én minden fürdés után áttörölöm ecettel,és utána vízzel leöblítem nemcsak a kádat,hanem a csapokat is.A csempét nem mindennap,csak ha úgy látom,hogy már ráfér.
2009. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! nálunk is úgy van, hogy szerintem csak emgem zavar, ha koszos...Más nem törekszik...
2009. okt. 9. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!