Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik weboldalról szoktatok...

Melyik weboldalról szoktatok eredeti német mosószert, öblítőt rendelni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az eu-ban egyformák az összetételek, jópár éve volt az, mikor a miénkben több volt az adalék.
2013. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az eu-ban egyformák az összetételek...

mármint a keleti felében.

2013. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Minden bizonnyal egyformának kellene lenniük, de tapasztalatom alapján mégsem azok. Ami lenort, hajbalzsamot... megveszek az euros boltban, német felirattal, mind sokkal jobb minőségű mint amit bármelyik másik boltban veszek. Természetesen ugyan arról a termékről van szó.


Csak az az egy gond az eurossal, hogy a választék igen kicsi, ráadásul változik is igen sűrűn. Tehát pl. nem tudok "ráállni" egy öblítőre, mert lehet, hogy ma vettem, de elképzelhető, hogy soha többé nem kapok már ott ugyan olyat.

Nagyon megkedveltem egy lenor illatot amit ott vettem először, azóta sem kapok ott. Sima boltban megvettem ,de teljesen más az illata. Sokkal rosszabb. Van egy rossz mellékillata, és természetesen a nyomába se ér az előzőnek az illattartósság terén sem.

2013. júl. 9. 06:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van. A férjem szokott hozni Ausztriából ariel mosóport. Sokkal-sokkal jobb,mint amit itt lehet kapni.

Az eurosban tényleg mindig mást lehet kapni. Anyukám hajára ott szoktam festéket venni. Háát még soha nem volt ugyanaz a szín.

2013. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!