Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógépem a gumi részénél...

Mosógépem a gumi részénél penészes! Mivel lehet letakaritani?

Figyelt kérdés

A gumi része tiszta penész. Letakaritottam, lesikáltam és penészölővel is lefújtam. Anyósom azt mondja, az már csak elszineződés, nem penész. Szerintetek?

Attól félek összeszedünk valami fertőzést. Ettől lehet valami bajunk?

Mivel lehet ezt eltűntetni és valóban fertőtleniteni??


2009. okt. 19. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Tömény domestossal!
2009. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Domestos koszmester, bàr nem tudom gumira lehet e önteni, de a hàtuljàn rajta van!
2009. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

én vettem egy " Ultra SZAVO" flakonos/fújós penészirtót, ebben az a jó, hogy az elszíneződést is halványítja, nem csak elöli a spórákat.

(domestos meg egyéb cuccok nekem semmit nem használtak), Bár nem lett ugyanolyan mint előtte, de kategóriákkal szebb mint volt. És nem is jött vissza a penész.

2009. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A legegyszerübb ecetel áttörölni - és mosás után az ajtót min dig kicsit nyitva hagyni.
2009. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ecet!
2009. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Indítsd el a gépet 90fokokos programon,önts bele ecetet,ez leszedi a vízkövet is+fertőtlenít.
2009. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem semmi se használt rá, aztán anyukámtól kaptam egyszer egy falra fújható (zöld edényben lévő) penészgátlót. Kipróbáltam, és azóta nem penészedik. Bár az elszineződés ott maradt sajnos.

de nekem se jött be a se domesztos, se ecet, se kifőzés, se stb.

2009. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!