Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megéri morzsaporszívót venni?...

Megéri morzsaporszívót venni? Az állatszőrt összeszedi? Milyen fajtát érdemes vásárolni? Létezik olyan fajta morzsaporszívó, aminek külön kell tölteni az akksiját?

Figyelt kérdés
Igazából még nem is láttam élőben, szóval nem tudom, hogy mekkora egy ilyen, mennyire nehéz, mennyire hatékony, és hogy létezik-e olyan, amit nem egy az egyben kell rácsatlakoztatni a konnektorra, hanem külön van egy akksitöltője, és abba kell belerakni a kivehető akkumulátort...

2013. aug. 25. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém nem túl hatékony, gyakran kell tölteni, minden 4. alkalommal, és csak a morzsát szedi össze.
2013. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem kézi porszívóm van, aminek a kivehető része a morzsaporszívó. Az egész jól szív.

ilyen: [link]

2013. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!