Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A wc kefe tartójába Ti öntötök...

A wc kefe tartójába Ti öntötök valamit, hogy abban álljon miközben nincs használatban?

Figyelt kérdés
pl. hypót, domestost stb.
2009. nov. 1. 10:12
 1/8 anonim válasza:
Illene. Mindig elfelejtem. :( Valami brutti fertőtlenítőt kellene. De ha abban áll, akkor a folyadékban úszik a mocsok, az meg nagyon gusztustalan. Inkább naponta ki kellene mosni, fertőtleníteni.
2009. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta fertőtlenítem a wc-nket (kisgyerekünk van), ilyenkor e wc-kefe is sorra kerül: kiöntöm a tartóját, fertőtlenítős vízben(aro vagy az auchan, tesco, cora sajátmárkása, mikor merre várásolok éppen)kimosom és a kefét visszatéve még rácsurgatok körbe egy kis tömény cuccot. Soknak hangzik, de az egész megvan 5 perc alatt.
2009. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kimosom forró víz és domestos a kefére körbe,majd bele és ebben hagyom a köv takarításig!
2009. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha a WC-t fertötlenited,akkor ugye öntesz bele valami szert és az tt is áll benne, ahol a viznek kellene lenni (remélem érthetö, hogy mire gondolok). Én azt szoktam, hogy amig a WC ázik, addig a kefét beleállitom és akkor az is fertötlenitödik vele együtt. A tartóba nem teszek semmit, mert akkor használatkor összevissza csöpög a lé.
2009. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vmi fertőtlenítőszert+vizet teszek bele.
2009. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is itt kérdeznék: hogy mossátok ki a vécékefetartót?


én csak vizet öntök bele felülről, és azt átöntöm a vécécsészébe, de ez közel nem "kimosás".

2009. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű!Egy vödörbe töltesz jó meleg vizet, meg domestost.Gumikesztyű !!Fogod a tartót, belerakod, és egy csak erre használt szivaccsal kimosod!!A kefe ugyan ez, igaz nálunk az mindig tiszta, mert ha valaki használja akkor addig folyatja rá a wc-ben a vizet, míg le nem jön róla a rátapadt szennyeződés!De mikor nincs használva, én akkor is domestosban áztatom!
2009. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi! :) a szivacs nekem eszembe se jutott!
2009. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!