Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Régi tollpaplant hogyan...

Régi tollpaplant hogyan tehetem illatosan frissé?

Figyelt kérdés
Az ágyneműtartóban volt, már évek óta, rettenetes állott szaga van, nem tudom tisztítóba vinni, de hétvégére kellene, mert jönnek hozzám és kell mert itt is alszanak. Kitettem a napra de még semmi, ez magába elég lesz?
2013. szept. 5. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
csak szellöztetni lehet, mivel nedvessèg nem èrheti különben bepenèszedik.
2013. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rakd ki minél többet a tűző napra, hogy fertőtlenítődjön. Illatosítani akár levendulacsomaggal is lehet :)

B.

2013. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Holle anyó ebben biztosan tudna segíteni... :)

Amúgy a fentiek jól mondják. Amikor szépen süt a nap, tedd ki az ágyneműt egy jópár órára a napra. Az még jobb, ha kicsit lengedezik a szél.

Nagymamám minden reggel kitette az ágyneműket nyáron a kerítésre. Mindig friss illatúak voltak az ágyneműi.

2013. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, három nap tűző nap segített, már friss és jó illatú :D
2013. szept. 9. 10:27
 5/5 anonim válasza:
Vigyázzatok a tűző nappal, mert a tollat az rongálhatja! Érdemes lenne ágytolltisztítóba elvinni, ahol a tollat kimosva, új tokba töltik! Nagyon kellemes illata lesz!
2013. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!