Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet télen, a lakásban...

Hogyan lehet télen, a lakásban a lehető leggyorsabban megszárítani a mosott ruhákat?

Figyelt kérdés

Lassan jön a tél, ilyenkor már nem tudjuk kitenni a ruhákat a friss levegőre, se a meleg napsütésre. Ti hogyan oldjátok meg, hogy a lehető leggyorsabban száradjanak meg a friss ruhák?

Mindenféle fortélyt várok!



#praktika #trükk #tipp #mosott ruha
2013. szept. 16. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Radiátor mellett, picit nyitott ablaknál.
2013. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hét igen,fűtőtest elé de óvatosan

és forgatod az állványt közbe néha.


de én ma is kiraktam a ruhát és megszáradt mind

eléggé szép idő volt délután.


ha nincs fagy és minusz odakint és nem esik semmi

én addig ki fogok teregetni


de idebent is 1 nap alatt megszáradnak a ruhák

2013. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a fűtött lakásban ugyanúgy megszárad fél nap alatt (délutáni-esti mosás reggelre, délelőtti estére). Ha meg valami ennél gyorsabban kell, rásegítünk vasalóval/hajszárítóval.
2013. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosógép sem mindegy. Azelőtt 800-as volt a centrije a gépnek, minden tök büdös volt, mire megszáradt. 1200-vel nem voltak ilyen gondok, pedig mást nem változtattunk.
2013. szept. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!