Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ezt hogy csinálják? (lent)

Ezt hogy csinálják? (lent)

Figyelt kérdés
Egy cikkben ( [link] ) azt írják, hogy jelöljünk ki egy időpontot mosásra a héten, amikor kimossuk a CSALÁD szennyesét... nekem csak magamra annyi szennyesem van, hogy hetente 2x kell mosnom, mert nem fér be a gépbe...

2013. szept. 16. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Rosszul értelmezed. Nem azt írja, hogy egyszerre (egy adag), hanem egy napon mossuk ki a család összes szennyesét. Egy szó sincs arról, hogy egy adag mosásról lenne szó.


Más kérdés, hogy legyen is hová kiteregetni egyszerre ezt a sok mosott ruhát, mert szerintem ez sok helyen nem megoldott (főleg télen).

2013. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én mosógépem elfüstölne, ha egy nap 3 adagnál többet mosnék. Nekem is annyi a mosnivaló, hogy minden napra jut, főleg mióta kutyát tartok a lakásban. Anno mkor gyerek voltam, tényleg volt heti 1 mosónap, de akkor még a hagyományos tárcsás mosógéppel válogattunk. Mosás-centrizés-teregetés, reggeltől estig. Szerintem ez rosszabb volt mint minden nap kimosni egy adagot. :)
2013. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolom több mosást inditanka aznap... csak ha mindenki tudja hogy aznap van mosás akkor jó esetben kiviszik a szennyest a gyerekek is
2013. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több adagot mosnak egy nap, így lesz egy adag piros, fekete, fehér, tarka...

Valószínűleg nem 8 tagú a család, és nem is mosnak ki minden felsőruhát egyszeri viselés után. Gyerekkoromban (70-es évek) a fehérneműjét mindenki maga mosta kézzel, a pulóvert, nadrágot pedig többször is felvettük, mielőtt mosásba került. És folyton hallgattuk, hogy vigyázz a ruhádra...

2013. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!