Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményed a szárítógéprő...

Mi a véleményed a szárítógépről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, itt Németországban szinte nincs is olyan háztartás, ahol ne lenne. Elsőre idegenkedtem tőle én is, de ma már elengedhetetlennek tartom, rengeteg időt megspórol, kevés áramot használ, így egyáltalán nem kerül sokba. A ruhák szépen jönnek ki belőle, a legtöbbször vasalás nem szükséges, maximum ingek, öltönyök, blúzok, stb. esetén, de a sima pólók-nadrágok nagyon szépek lesznek. És az ára sem vészes.
2013. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van szárìtógépem és a világért sem mondanék le róla. 2 kicsi gyermekem van és éjjel nappal mosok nem is tudnám másképpen megoldani a szárìtàst. A ruhák újra olyan puhák mint újkorában nem kell vasalni sem ha rögtön kiszedem mihelyt végzett a gép. csak ajánlani tudom.
2013. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!