Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom 100%-osan kitakari...

Gyovka kérdése:

Mivel tudom 100%-osan kitakaritani a kutyaszort az agynemukbol, ruhakbol? Hiaba mosom ki vagy kefelem mindig valahol talalok mosas utan, van az a ragasztos henger az jo de hosszutavra kellene nekem valami jo megoldas!?!?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nem engeded fel a kutyát az ágyra pl? ;)
2013. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, csak úgy tudod az összes szálat leszedni ha egyesével kézzel leszedegeted. Sem a henger se semmi nem szedi le, mert beékelődik a szálak közé. Vagy veszel bőrhuzatot a takaródra, arról nedves szivaccsal is lejön. :)
2013. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne tartsd a kutyát a lakásban. Ez a legokosabb és legbiztosabb módszer.
2013. szept. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs felengedve a kutya koszonom...sot meg a szobaba sem jon be de akinek hosszu FEKETE szoru kutyaja van az tudja,hogy mivel jar hiaba van vagatva folyamatosan a kutya,allandoan porszivozva mosva takaritva stb akkor is van kutyaszor,de azert koszi szepen a rettenetesen ertelmes okfejtest 1. valaszolo...........
2013. szept. 26. 14:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Na meg te is,hogy ne tartsak a lakasba kutyat?:| Nyilvan nincs kert nem gondolod?A masik meg,hogy talan azerz tettem fel ezt a kerdest mert a kutya mar ku..ara a lakasba van!Nem is ertem tenyleg ezeket a valaszokat,ha nem tudsz segiteni vagy hasznos tippet adni akkor nemkell irni,de gondolom nagyon csabito beirogatni a mesteri megoldasaidat...
2013. szept. 26. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs értelme veszekedni! Persze,hogy a kutya-macska nem házba való,hanem kertbe,ha van. Viszont már ha valaki mégis bent tartja,akkor számolni kell a szőrrel. Mondjuk én sem tudom elképzelni,hogy bejöjjön a lakásba,sehová sem,sőt olyan emberkékhez sem megyek be,ahol kuty-macs bent van. De ez az én hozzáállásom,aki szereti,csinálja,az ő lakása.

Valószínűleg nincs mit kezdeni a textilekkel,talán idővel kikopik belőlük. Ha esetleg nem túl drága holmik,érdemes kidobni és újat venni. Bőr,műbőr takaró és nagyobb odafigyelés.Mást nem tudsz tenni sajnos!A leoltásokkal ne foglalkozz,sokan direkt ezért járnak ide!

2013. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kb minden 2. kutyatarto lakasba tartja azert kerdeztem hatha valaki...dehat mit vartam,nem foglalkozom amugy veluk ne aggodj cseppet sem erdekel amit ir a sok barom!:) Koszi h irtal de azert a kidobalom a cuccaimat meg mindent nem a legbaratibb megoldas szamomra mert az kicsit draga mutatvany lenne :D
2013. okt. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!