Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gőztisztítóval lehet-e az...

Gőztisztítóval lehet-e az alábbi dolgokat tisztítani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Használtam már gőztisztítót, nagyon szeretem. Viszont csak fürdőt tisztítottam eddig vele. Érdekelne, hogy mikre szabad használni.

-mikró kívül-belül?

-fa? (natúr/lakkozott/laminált)

-hűtő?

-ablak? (úgy hallottam, hogy üvegre nem lehet)

-klíma beltéri egysége?



2013. okt. 21. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
-Sütőt? :) Köszönöm előre is
2013. okt. 21. 16:12
 2/5 anonim ***** válasza:

A hűtőt gyönyörűen kitisztítja. Ha a fagyasztó be van jegesedve egyben hozza le a jeget és nagyon gyorsan.

A hűtőben az üveglap (vagy a rácsok) kis réseit is gyorsan elintézi. Egyedül az ajtón lévő harmonika szerű szigetelést nem szabad vele, mert könnyen megolvasztja és deformálódhat. (Ezt csak gondolom, ott nem mertem kipróbálni)

A többit nem próbáltam, csak én is a fürdőt.

2013. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sütő, mikró, hűtő mehet, fából a lakkozott (én a parkettát is gőztisztítóval tisztítom, semmi baja)
2013. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! A hűtőnél igazad lehet, inkább én sem próbálom azt a szigetelést. :)

A parkettát nem gondoltam volna, köszi a tippet!

Még eszembe jutott kettő:

Mosógép illetve mosogatógép?

Bár gondolom mivel ezekben előfordul víz, ezért csak nem árt meg nekik. :)

2013. okt. 21. 21:04
 5/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ablaküveget lehet, kimondottan csak arra is lehet kapni, meg a többfunkciósaknak mindegyiknek van ablakmosó része.


A fánál csak a lakkozottat, ami garantáltan nem engedi át a vizet, különben bedagad a fa, és nézheted. Padlószőnyegre mehet, szőnyegpadlóra is. Az én gépemen a PvC, parketta és kő közül lehet választani, hgoy mennyi gőzzel dolgozzon. De külön mondják, hogy csak a lakkozott parkettát szabad.

2013. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!