Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az en problemam eleg egyszeru,...

Az en problemam eleg egyszeru, de annal nagyobb. egy nap nagyon sok mindent szeretnek csinalni, de sose jon ossze. Ti hogyan osztjatok be az idotoket?

Figyelt kérdés

Tanulas, a kulonbozo hazimunkak es a haverok, na meg persze a lustulas...ez a 4 dolog nekem nem akar ossze jonni, szeretnem valahogy beosztani az idomet, hogy mindent megtudjak csinalni amit aznapra elterveztem, de sose jon ossze. Gyakran mondogatom, hogy meg raer kesobb is, stb...de ennek valahogy mindig az a vege, hogy nem tudom idoben befejezni a tanulast es a hazimunkat. Arra lennek kivancsi, hogy ti hogyan osztjatok be az idotoket? Mert nekem az egyik nagy problemam a halogatas, a masik pedig a rendszertelenseg.

Elore is koszonom mindenkinek a valaszat, termeszetesen menni fognak a zold kezek :)



2013. nov. 2. 11:13
 1/4 anonim válasza:
29%
Az én megoldásom az hogy dolgozok a többi dolgot meg megoldja az asszony XD
2013. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanabban a cipőben járunk. Hogyan oldom meg? Ráerőszakolom magamat, hogy csináljam azt is amit kell, nem csak amit szeretnék. Tegnap például az egész napot elcsesztem, most meg próbálom bepótolni. :)
2013. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak úgy fog menni, ha szigorú vagy magaddal, időbeosztást írsz és azt következetesen betartod!...


Vegyél elő egy határidőnaplót és ossz be magadnak minden napot :

- tanulás (3-5 óra között)

- házimunka (5-6 óra között)

- haverok, barátok (6-8 óra között)

- pihenés, tévézés, olvasás (8-10 óra között)

- lefekvés (10-11 óra tájban)


Első időkben nem lesz könnyű betartani, de aztán megszokod, hogy ne a haverokkal lötyögd el az egész napodat...

2013. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ,én most nem dolgozom,mert tanfolyamra járok , de nekem úgy teltek el a napjaim,hogy felkeltem,elmosogattam a halom edényt,nagyjából összepakolok,főzök,porszívózok ,felmosok. Amelyik nap nem kell éppen főzni,akkor takarítom a maradékot,pl.fürdőt(wc-t ) , szekrények portalanítása , mosás,illetve egy kicsit magammal is kell foglalkozni ugye,körmök rendberakása,hajmosás,stb.... Nekem is van,hogy nincs kedvem megcsinálni valamit,de akkor másnap tuti megcsinálom . Igyekszem mindent rendben tartani . Persze van,hogy este vacsizunk,és akkor már nem mosogatom el a pár db edényt,hanem reggelre hagyom,ennyi lustulás belefér szerintem :) Bár most vettünk mosogatógépet ,szóval egy fokkal könnyebb lesz a dolgom talán :)
2013. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!