Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hosszú szőrű macska szőrét...

Hosszú szőrű macska szőrét normál szobai szőnyegről hogy lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
Légyszi ne csodaszerek nevét írjátok meg és ne porszívó típusokat, hanem egyszerű házilag megoldható tippre vagyok kiváncsi.Köszi.
2013. nov. 5. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

De ha porszívóval nem jön fel az már rég rossz ám!


Esetleg kefével megpróbálhatod összeszedni, vagy azzal a ragacsos gurigával ami szöszök ellen van a ruhákhoz.

2013. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban ha nem nagyon lehet kiporszívózni,nem igazán van csodaszer erre . Lehet egyszerűbb lenne elvinni tisztítóba .
2013. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Szerintem a tisztítóban is csak "kimossák" és a kérdező problémáját nem oldják meg. Macárás de tuti: vegyél egy körömkefét és négyzetcentiméterenként dörzsöld ki a szőrt.
2013. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én a vastag cerlux-ragasztószalagos megoldást olvastam vhol, ami amolyan "gyantázás"; amúgy nem saját állatból származik a szőr, lakásfelújításkor kaptuk az egyik macskabarát ismerősünkől.
2013. nov. 7. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!