Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet a T2-es kétégős...

Hogyan lehet a T2-es kétégős gáztűzhely sütőjét begyújtani?

Figyelt kérdés
Az albérletük tartozéka ez a kis apróság, de nem tudunk rájönni, hogyan kell begyújtani a sütőt. Neten semmit nem találtunk hozzá, valakinek van esetleg tapasztalata vele?

2013. nov. 13. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Képet itt látok róla: [link] ezek alapján azt gondolom, úgy, ahogyan a hagyományos gáztűzhelyeket, a gombot fokozatra (akár 1-es) kapcsolod, a sütőben kell elől lennie egy kis lyuknak, itt dugod be az égő gyufát, vagy a gázgyújtó lángját. Ha már ég, egy darabig nyomva kell tartani a gombot, majd elengedheted.

Ez teljesen tipp, egy próbát megér. Ha nem gyúl be, szimatoljátok ki, megy-e a sütőtérbe gáz egyáltalán.

2013. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez az, azonban belül távolról sem a megszokott.

Például hiányzik a megszokott kis lyuk, ahol meggyújtod a gázt, és jobbra lent látható egy kar, ami valami rejtélyes szabályozó lehet.

Azóta találtunk ellenben egy kinyitható kis ablakot, amibe betekintve a sütő alsó szerkezetét láttuk, ott pedig néhány zsírba fagyott gyufát... szóval itt lehet a dolog megoldása, de a kísérletezésig még megvárok néhány választ. Itt nem kell nyomni a gombot, ömlik a gáz nagyvonalúan magától, csak kérdés, hogy honnan hová, mert ennek a titokzatos alsó szegmensnek az oldalán keresztül a padlót is látom, szóval akár a konyhába is mehet minden... bizalomgerjesztő. :)

2013. nov. 15. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem (előző vagyok). Akkor sajnos nem tudok segíteni, bármennyire szeretnék, hirtelen azt hittem, az a gond, hogy nem ismeritek a gázos sütő mechanikáját :)

Ez így azért elég kellemetlen, én sem mernék hozzányúlni... Egy gázszerelő esetleg? Néhány ezerét kitisztítja, és megkéred, mutassa meg a működését, azért lehet ott probléma, ha a gáz is ömlik...

2013. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!