Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tartod tisztan a felmosof...

Hogy tartod tisztan a felmosofejet, mennyi idonkent csereled?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Pamut felmosófejem van. Felmosás után mikor kiöntöm a vizet, akkor töltök bele kis tisztát, és belemártogatom, aztán kicsavarom, és kitergetem, hogy úgy száradjon meg és ne büdösödjön be. Így viszonylag tiszta marad. De havonta egyszer, mikor kimosom a fürdőszoba és vécészőnyegeket, akkor azokkal együtt bedobom a gépbe a felmosófejet is.

Így jó egy évig tudom használni.

2013. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vileda felmosót használok (olyan sárga csíkokból áll). Átlag kéthetente be szoktam dobni a mosógépbe 90 fokos mosásra. Újat venni akkor szoktam, ha már a csíkok kezdenek elvékonyodni, bolyhosodni. Sosem néztem még, hogy ez időben mit jelent, így ezt sajna nem tudom megmondani. Szerintem jó pár hónapig használok egyet.
2013. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem törlök fel vele semmit,ha kiborul valami.Csak felmosáshoz használom . Tisztítani nem igazán szoktam,de kifogom próbálni ezt a mosógépes megoldást :) Nem is jutott eszembe,hogy ki lehetne mosni :) Cserélni akkor szoktam,amikor már látszik hogy eléggé megviselt szegényke :)
2013. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felmosás után 2-3 vízben átöblítem, utána a kabátok alá akasztom a fogasra, így két felmosás között teljesen kiszárad. Igény szerint cserélem, nem tudom, milyen időnként. Attól is függ, mennyit és mit takarítottam vele :)
2013. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!