Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell vasaló nélkül inget...

Akos.szakacs kérdése:

Hogy kell vasaló nélkül inget vasalni, ha sürgősen kell?

Figyelt kérdés
Az történt a multkoriában, hogy ki kellett volna vasalnom egy inget, ami nem jelent gondot férfi léttemre, de azért annyira mégsem vagyok otthon az ilyesmiben, hogy tudjam, vajon van-e valami módja az ingvasalásnak, vagyis viselhetővé tételének, ha épp nem áll rendelkezésre a megfelelő eszköz...

2013. nov. 14. 18:17
 1/3 anonim válasza:
Szárazon nem nagyon tudsz vele mit kezdeni vasaló nélkül. De ha mosás után, még nedvesen alaposan kézzel vagy a kezedre húzva egy törülközővel kisimítod és vállfán szárítod, talán jó lesz.
2013. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell átkopogni a szomszédhoz és kölcsönkérni a vasalót :)

De amúgy ha ingeket hordasz, akkor célszerű venni egyet.

2013. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét előttem szólóval lényegében egyetértve annyival egészíteném ki, hogy attól is függ a dolog, hogy az ingeid mennyi műszálat tartalmaznak.

Ha egyáltalán nincs bennük műszál, csak tiszta pamut, azt a legnehezebb gyűrődés mentesen tartani.

Mindenesetre én a teregetéskor alaposan meghúzgálom, hogy kisimuljon és íves vállú régi vállfán szárítom.

Mivel sosem sikerül úgy, hogy majdnem száradtan, de még picit nyirkosan szedjem le és vasaljam, ezért gőzös vasalóm van. Azokat az ingeimet, amikben 10-15%-nyi műszál van, könnyű kivasalni. Nyáron viszont csak a tiszta pamut ingeket bírom elviselni, ezket gyötrelem vasalni, és ha beteszem a szekrénybe vasaltan, amikor kiveszem újra át kell szaladni rajta a forró vassal...

2013. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!