Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kerlek irjatok meg mosogatas...

Kerlek irjatok meg mosogatas utan hol hagyhatok aa vizes mosogatorongyok? Mindeg ojan sok rongy vizes

Figyelt kérdés
mosogatorongy
2013. nov. 26. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mosogató szivaccsal mosogatok. Mosogatás után ki mosom, jól kicsavarom és meg szárad a mosogató szélén.
2013. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az "Indul a bakterház"-at...ott látható egy ötlet...xD.
2013. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj hireteln nem esett le a bakterházas dolog,pedig ha 30-szor nem láttam akkor egyszer se.

De az nem gatyamadzag volt? :-)

Végülis lényegtelen jót nevettem rajta.

2013. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mosogatószivacsot használok, mint az egyik előző válaszoló. Vizes rongy ettől független is akad, mert én konyharuhákra szoktam pakolgatni a vizes edényeket, míg lecsöpögnek. Ha nagyon vizes lett a rongy, akkor kicsavarom, aztán kiterítem valahová száradni, pl. a radiátorra, ahol hamarabb megszárad, vagy az egyik szék támlájára, a sütő fogantyújára vagy akár a pult szélére, hogy lelógjon. A lényeg hogy találj egy sík felületet, ahonnan szépen szálában kiterítva tud lógni és száradni a rongy.
2013. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is szivaccsal mosogatok, azt ugyanúgy csinálom, ahogy az első válaszoló leírta, de ha vizes marad sem zavar senkit.

Konyharuhával csak törölgetni szoktam, de ha sok van, akkor van hogy kettő is tiszta víz lesz. Ilyenkor a radiátor csövére szoktam teregetni, ott szépen megszárad fél nap alatt.

2013. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vileda-kendővel mosogatok. A végén még egy adag mosogatószerrel átdörzsölöm, kiöblítem és a mosogató szélén szépen meg is szárad.

Törölgetni nem szoktam, a konyharuhába csak a kezemet törlöm főzés közben. A mosogatás végén vagy a sütőajtóra, vagy a konyha-asztal szélére terítem. Kb. fél óra-óra alatt valóban meg is szárad.

2013. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is mosogatószivaccsal mosogattam eddig . (mostmár van gépem szerencsére :) ) ,de rongyból mindig nagyon sok elő van,mert nem szeretem ha vizesek . (Pultot,asztalt ezekkel törlöm le ) Illetve mindig tiszta rongyot teszek a kelt tésztások tetejére,nagyon sokat sütök . Sűrűn lecserélem őket,így nem nagyon vannak full vizesek.De tényleg kiteríted valahova,hamar megszáradnak.
2013. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!