Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A WC-kefe tartójába kell...

A WC-kefe tartójába kell mosószeres víz?

Figyelt kérdés

Felvetődött a kérdés. Szerintem igen, mert ha használom, legalább utána le van fertőtlenítve. De annak is igaza lehet, aki nem szereti, mert ha kiveszi a tartóból, végigcsöpögteti a csempét, mire eljut a kagylóhoz.

Ti mit gondoltok?



2013. dec. 21. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

ismered mind a két variációt,leírtad őket szépen,

-használd azt a módszert ,amelyik neked jobban tetszik,

2013. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Amikor a kagylóból kiveszi, akkor visszafelé úgyis végigcsöpögteti az ember a padlót. Szóval szerintem ez nem indok arra, hogy ne legyen benne.

Én tettem bele, mert így nem kell külön vesződni a takarításával, mindig tiszta. De ha kisállatom vagy kisgyerekem lenne, akkor inkább takarítanám vagy cserélném, nehogy beleigyanak a hypóba.

2013. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"mert ha kiveszi a tartóból, végigcsöpögteti a csempét,"

"Amikor a kagylóból kiveszi, akkor visszafelé úgyis végigcsöpögteti az ember a padlót."


Nekem van a tartókájában lötyi, mégsem csöpögtetem végig a padlót se oda, se vissza. Lehet, hogy ennyire kivételes tudás birtokában lennék? ^^

Segítek: ha odakocogtatod a kefét a széléhez, akkor a már összeállt cseppeket le lehet rázni a keféről; annyi időre mindenképpen, amíg a kefe "utazik a két állomás között". Minő egyszerű megoldás erre a kolosszális problémára ;)

2013. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy kevés domestosos víz a kefe alatt, számomra így szimpatikusabb, ennyi. Egyébként én is oda szoktam kocogtatni a tartó oldalához a kefét és így nem csöpögtetem végig.
2013. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!