Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mire jó az Ultra mosogatópor?

Jeannie kérdése:

Mire jó az Ultra mosogatópor?

Figyelt kérdés
Kaptam apósomtól vagy öt csomaggal, kék színű, eléggé erős szaga van és elég régi lehet, egy téglává össze van tapadva benne a por. Van mosogatószerem, azt nem cserélném le erre, valami másra lehet még használni, vagy csak zsíroldásra jó?

2013. dec. 31. 20:40
 1/9 anonim válasza:
100%
régi szutykos bútorokat azzal lesikálni a legjobb
2013. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen csak ezzel mosogattunk, mert nem volt más. Nagyon erős, és kevés kell belőle. Jobb a hatásfoka, mint a mai mosogatószereknek. Csak a kéznek árt jobban.

De zsíros, koszod ruhákat is lehet mosás előtt beáztatni benne. Csak a mosógépbe ne kerüljön, mert nagyon habzik.

2013. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezelőtt kb 15 évvel a az Ultra mosószer család,a legjobb volt.Most is megverne nem egy mosogatószert,aminek csak a neve van,tisztító hatásuk meg egyenlő a nagy nullával .

nagyon jó zsíroldó hatása van . Erre találták ki,ezt hozza is .

2013. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar benne, hogy nagyon csúszik.Mosásra is jó amúgy.Ha össze van tapadva,segít a kloffoló vagy a kalapács.A vízben úgyis feloldódik.
2013. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én ezt használnám szinte minden mosogatásnál, koszos ruha áztatásnál, ha nem lenne ilyen drága...
2013. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mocskos padló felsikálására is ez a legjobb szerintem.
2014. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ezermester ajánlotta, hogy lefolyótisztító helyett ezt szórjak a lefolyóba, majd engedjek rá forró vizet.
2014. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ötös, szívesen adok belőle, ha el tudsz jönni érte, Budapesten vagyok :)

Hetes, lefolyótisztításra neked bevált? Dugulás ellen, pl. wc-be esetleg?

Köszönöm a sok tippet, már tudom is, hogy a foltos konyharuhák áztatására, meg az edények tepsik oldalára égett zsír eltávolítására tudom használni majd :)

2014. jan. 3. 21:25
 9/9 anonim válasza:
Aranyos vagy kérdező, de pár napi járóföldnyire lakom Magyarország fővárosától, tehát köszönöm, nem tartok rá igényt. :)
2014. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!