Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mire figyeljünk oda különösen,...

Mire figyeljünk oda különösen, ha mosogató gépet szeretnénk venni? Érdemes a használtak között is körülnézni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
hasznaltat inkabb ne, ki tudja mennyit hasznaltak es milyen korulmenyek kozott. amire figyelni kell, hogy beferjen a konyhatokba, es ha 2-nel tobben vagytok (vagy epp lesztek), mindenkepp a 12 teritekest vegyetek meg. ja igen, tipusra azt vedd, amelyikre a legtobb garanciat adjak... :)
2014. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a család?
2014. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Most 3-an vagyunk, de a második gyerkőc érkezése miatt szeretnék beruházni egy mosogató gépbe.

Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még hasznos tanácsok!

2014. jan. 7. 12:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor elég a 12 teritékes. Ha kevés tányér és poharatok van, akkor a 9 teritékes is megteszi. Hiszed nagyobb edényeket úgy sem tudsz a géppel elmosatni.
2014. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minél nagyobb legyen a kapacitása. Érdemes A vagy A+-ost venni ebből is.

Ami a márkát illeti, hát kinek mi a szimpatikus. Használtat ne!

Azt vegyétek meg, amihez a legtöbb gyári garanciát adják és ott, ahol lehet még kiterjesztett garanciát venni rá.

2014. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha van elég helyed akkor felejtsd el a 9 terítékest.

Már csak azért is, mert jobban elférnek a nagyobban a lábasok, tepsik stb...


Használtat szerintem sem.


És még egy ötlet:

Ha a meleg vizet nem villannyal hanem gázzal készíted akkor olyan típust keress amelyik engedi a meleg vízre való rácsatlakozást. (Az én Electrolux-om ilyen)


Sok-sok villanyszámlát lehet vele megspórolni.

2014. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy látom itt mindenkinek ellent kell hogy mondjak .Nagy a familia,így mosogató gépből is van pár darab.Márka neveket nem írok,de a legjobb márkának nevezett 12 személyes kb 5 év után meghibásodott,a javítási költség miatt inkább másikat vettek.5 tagú családra mosogatott.Mi is hallgattunk az eladó szavára,közel 100 e.volt a 12 személyes.Csak hétvégeken,meg vendégjáráskor jött annyi mosogatni való,hogy érdemes volt bekapcsolni .Olyan tisztán raktuk be az mosogatni valót,hogy szinte csak öbliteni kellett volna .Sajnos 5 évesen "agyilag megbolondult",a szerelő nem javasolta a nagy költség miatt a javítását. Így vettünk egy 9 személyest. A család egyik legkedvesebb háztartási gépe.Mindenben gazdaságos !

Ha kell 2 x dolgozik egymás után,de még így is gazdaságosabb a 12 személyesnél .A 3.is már 10 éves,12 személyes.Ugyan az a márka ,mint a miénk,illetve mi is azért vettünk olyan márkát.Semmi gond nem volt vele eddig.Jelen esetben nem javaslok nagyot venni,egyszerűen nem

tudjátok kihasználni .Hely szempontjából sem mindegy .

Prívíben megírom a márkát a kérdezőnek .

2014. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hosszú garancia jó, a kiterjesztett garancia minőségi gép esetén szerintem felesleges, ennek árával együtt inkább vegyél egy jobbat. A kiterjesztett garancia, mint a biztosítások általában, a biztosítónak kedvez, minden kifizetett forintra elkérnek 4 Ft-ot.
2014. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Friss tapasztalatom:mi 1-2 hónapja vettünk:Electrolux-ot.9 terítékes,ennek ellenéra ha megtanulod idővel,hogy kell jól belepakolni igenis sokminden belefér.Én lábast, fazekat is beleteszek!Vízfogyasztás és decibel amit érdemes nézni,mert nem mindegy milyen hangos főleg ha leginkább majd este használod.A miénk nagyon halk.Ezt szeretem benne sok más mellett!De sokmindenre akkor jössz rá mi a jó és rossz benne ha már megvan és használod.Én imádom az enyémet mégis van amit nem szeretek benne.Pl. nem nagyon tetszik a tányér tartók elhelyezkedése,sok tányér összeér ha nem hagyok ki közte egy helyet.Meglepődtem azon is hogy hiába van egy programon szárítás funkció attól még valamennyire vizesek maradnak,pedig a legtöbb áramot a szárítás fogyasztja.Sok program van rajta mégis kb. a fele nem ér semmit de legalábbis nem sok haszna van.De nagyon szeretem a fél órás vagy egy órás programot,igaz ezen nincs szárítás de olyan hőfokon mosogat hogy a végén ha megnyitom az ajtót 3 perc alatt csont száraz minden.És a félórás program is elmossa ugyanolyan tisztára a 2-3 napja gyűjtött rászáradt tányért,mint a 3 órás program!Összeségében nagyon jó,és hasznos nevetséges de szinte az életminőségét megváltoztatja egy nőnek már csak a tudat is hogy nem görnyed majd órákig a mosogató felett egy -egy sütés,főzés után.Ja,és imádom hogy azóta mindíg rend van a konyhába mert nem áll a szennyes a mosogatóban!
2014. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!