Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akinél laminált padló van az...

Akinél laminált padló van az mivel mossa fel hogy szép fényes legyen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Számít , hogy milyen magas fényű a padló maga. Van sokféle felmosószer lamináltra.
2014. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban árulnak a kereskedelemben különböző szereket, amik kimondottan laminált padlóra vannak, de szerintem nyugodtan felmoshatod ugyanazzal a felmosó folyadékkal, amivel a padlócsempét mosod. Egyre azonban nagyon vigyázz, csak nedves legyen a rongy vagy a feltörlő, szóval nem kell agyonáztatni.
2014. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egyik szobában sem fényes a laminált padló, matt felületű. Lehet hozzá kapni külön felmosó szert, ezzel szoktam felmosni, kevés vízzel, hogy ne "puklisodjon" fel.
2014. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, 3-as vagyok. Amerre metlaki van, ott általában domestosos vízzel mosok fel, ami laminált padlóra kifejezetten nem ajánlott, szóval ezért mosok külön erre való tisztító szerrel.

Ha csak sima mosószeres vízzel mosok éppen fel, akkor felmosok azzal a szobákban is, nem csinálok belőle problémát.

2014. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Előző vagyok, azt kifelejtettem, hogy a laminált padló felülete, amit fel kel mosnod nem fa, hanem valami műanyag. Ha fa lenne, akkor ugyanaz lenne a helyzet, mint a valódi parkettel. Szerintem tök fölösleges egy műanyag akármit valami viaszos vacakkal kenegetni, hogy fényesebb legyen. Legfeljebb könnyebben elcsúszol rajta. Én jó ideje ugyanazzal a szerrel törlöm, amit a konyhában és a fürdőben használok, és ugyanolyan fényes. Annyi különbséggel, hogy a szobákban a lamináltat nedves ronggyal törlöm fel kézzel, míg a többi helyen nyeles feltörlővel.
2014. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!