Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tényleg elég egy flakon JAR...

Tényleg elég egy flakon JAR 10 ezer tányérra?

Figyelt kérdés
hm?
2014. jan. 9. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:o
2014. jan. 9. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a tányéron? 1 db. pogácsa vagy zsír, olvasztott sajt rászáradva, stb.?

Mekkora tányér?

Az ember nem csak tányért mosogat.

Ha nekiállnék kevésbé koszos tányéroknak folyamatosan, nem benedvesítve-kiöblítve a szivacsot elmosni, lehet elég lenne.

Na de ez nem reális dolog.

2014. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy elég.Így hangzik jól reklám a reklám .

Ettől még ez az egyik legjobb mosogató .

2014. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha töltesz egy kicsit a levesbe is,

akkor már mosogatni sem kell...

:)

2014. jan. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sixxdawg válasza:
nekem 9789-nél elfogyott.lehet,hogy elrontottam vmit...
2014. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Áhh épp valamelyik nap azt számolgattam, hogy nekem 2 hétig szokott elég lenni.Napi 1x vagy 2x mosogatok. Mivel nem kerül soha egy nap alatt elmosogatásra a teljes tányér készletem (12db) így kb számolhatok azzal hogy a tányérok, poharak, edények teszik ki kb az egy készletemet.

Ha napi 2x mosogatok az mondjuk rá nagy túlzással hogy napi 25 tányért elmosogatva 350 tányér után kifogy. :)


Viszont ha jól megnézed a reklámot, akkor egyszerre mosogatnak vagy 20-an, mindegyiknél van egy flakon jár.Így a fejenként egy flakon jár már valóban elmosogatja a 10ezer tányért.

Mert azért az tény hogy én pazarolom a mosogatószert, mert folyóvíz alatt mosogatok és ha már nem úszik a habban a szivacs öntöm is rá a mosogatószert :)

2014. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!