Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi volt életed legutálatosabb,...

Mi volt életed legutálatosabb, leghálátlanabb munkája?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer egy egész ház ablakkereteiről kellett levakarnom, az évek alatt rászáradt védőmatricát.
2014. jan. 24. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Haverral még tavaly nyáron vállaltunk csatornázást, közel 50 métert kellett letenni ebbe benne volt az ásás minden. A tulaj kijelölte hogy hol ássunk azzal nem is volt akkora probléma, csak ugye eredetileg úgy volt hogy a régi mellé tesszük le az újat és csak egy kis részt kapunk ki a régiből ahová rákötjük az újat. De a tulaj kiszedette velünk a régit is amiből szó szerint jött ki minden amit el lehetett képzelni. Nyáron enyhén lenge ruhába nyakig voltunk a fosba és utána még fel is kellett takarítanunk, mert egy pici mennyiség került a betonra is ami a csatorna mellett volt.

És mindezt majdnem a legmelegebb időszakban a tűző napon csináltuk 3 napon keresztül ezzel szenvedtünk.

A ház tulajdonosa nem bánt velünk valami hálásan persze alig volt otthon a házat bezárta így wc-re sem tudtunk elmenni jóformán. Igaz kifizetett minket ahogyan megbeszéltük meg amikor picit elhúzódott az utolsó nap 1-2 órával azt is kifizette és picivel többet adott mint a megbeszélt órabér szóval ilyen tekintetben nincs okunk panaszra, csak ugye a viselkedése a lenéző, hálátlan stílusa az ami miatt picit megalázva éreztük magunkat. Mondanunk sem kell hogy lemosakodási lehetőségük sem volt. Mert mondanunk sem kell nem akart beengedni minket a házba a kerti zuhany rossz volt. A másik házba meg alapból nem tudtunk mert onnan húztuk át az új csatornát oda meg még nem volt bekötve a rendes csapvíz mert épp felújítás alatt volt és az összes vezeték ki volt még szedve....

Szerencsére a lánya akié az a kis ház utólag megkeresett minket és sütött nekünk hálából tortát meg adott egy ajándék kosarat is, amit az apja érdekes módon elfelejtett... A csaj meg akkor épp nem volt otthon.

2014. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy vidéki 2 szintes ház kiganézása. Szó szerint mocsokból.

Dolgoztak ott a homlokzatnál és a tetőnél melósok, látták mit kuliztam, mindegyik elismerését fejezte ki maguktól, mert nőként csináltam egyes egyedül(5 tagu család volt vidéki) életemben olyan mocskot még nem láttam mint ami ott volt.

2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kemény napok lehettek!
2014. jan. 24. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Puszi munkák barátoknak, rokonoknak. Pénz nincs, de ugatás a legkisebb koszért meg elvárás a csúcsminőségért szaranyagból az van.
2014. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez az, még ilyeneket!
2014. jan. 25. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezután jön!

Még a jó időkben ástam két ásónyom mély árkot a málnasor között.

Most a fagyok beálltával "pörgetnem" kell...kipucolni a "pottyantós budit".

Nagyon nem bírom a szagot...már próbáltam ecetes maszkot is stb.

Ez két~három évenként a "halálom".

2014. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Régen fát ültettek a régi budira és ástak új gödröt.
2014. jan. 25. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:

az albérlő ott hagyott mocskát kiganézni. úgy látszatra kitakarított, de amikor a szekrény alól előkerült az olajjal teli serpenyő, és a kevésbé látható helyeken vastag rétegben állt a por, akkor nagyon elkezdtem utálni a csávót.

azóta minden távozónak megmondom h nem kell takarítani, de 5 rongy lejön a kaucióból, mert nem vagyok senki ingyencselédje. nem mondom h mosolyogva csinálom, viszont legalább nem érzem magam becsapva és a hátam mögött kiröhögve.

2014. jan. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!