Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet fürdőszobát 15...

Hogyan lehet fürdőszobát 15 perc alatt makulátlanra vixolni anélkül, hogy a kül. Szerek kimarnák a bőröd, a nyálkahártyád, szemed?!

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl. veszel fel gumikesztyűt. Ez a kezed már megvédi.

Az arcra is lehet maszkot kapni, munkavédelmi boltokban. Én nem használok ilyesmit, mert zavar. Szemre nincs ötletem.

Vegyél másfajta tisztítószert, lehet hogy nem mindegyik irritál.

2014. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ecettel. (Az idő attól függ, mekkora és milyen kosz van.)
2014. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 perc alatt sehogy. Rendszeres tisztán tartás a titok egy komplett kiganézás után minimum 2 naponta.A Domestosnak nem csak a régi fajtáját lehet már venni:D
2014. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell beleinhalálni és belekukucskálni a hypóba. Használj gumikesztyűt, ezt a trükköt már 50 éve is ismerték. Szellőztess miközben takarítasz, akkor kevésbé tudnak felgyülemleni a helységben a mérgező gázok.
2014. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem bírja a kezem a gumikesztyűt
2014. jan. 27. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor talán latexmentes kesztyű, vagy pamut belsejű.

Egyébként én eceten kívül csak gőztisztítót használok a fürdőben.

2014. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!