Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hova dobjátok a sütéshez...

Hova dobjátok a sütéshez használt olajat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 13:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
lehet, hogy hihetetlen, mégis igaz: leszűröm, és beleöntöm a dízel autómba... semmi átalakítást nem igényel, és nem is roncsolja az autót, ugyan annyit megy vele, mint hasonló mennyiségű gázolajjal :)
2009. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én egy műanyag flakonba gyűjtöm,és amikor már sok flakonom van,elviszem a szeméttelepre.
2009. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A 14:19-es viccelt?
2009. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
szia! Nem vicceltem! ténlyeg!
2009. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én összegyűjtöm műanyag flakonokba és beviszem az óvodába. Gyűjtik, de nem tudom, hogy ők mit csinálnak vele.
2009. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
használtolaj-gyűjtőhelyre viszem.
2009. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Egy üvegbe gyűjtöm, aztán ha tele lesz, mehet a kukába. Sajnos van aki csak úgy kiönti, ahova ép látja.
2009. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
én kimegyek az utcára, és oda öntöb ki, mivel egyszerre nincs olyan sok,felsem tűnik. mondjuk mikor forro ki égeti a füvet:)
2009. dec. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán használok olajat, és akkor is csak keveset.1-2 decit.Pont ezért nem is tartogatom, nem használom fel többször.Kiburítom a wc-be.
2009. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Tartok tőle, hogy nem sokakat érdekel, de! a használt olaj (étkezési) veszélyes hulladéknak számít, ezért se kukába se wc-be nem kéne önteni!

Vannak állomások ahol le lehet adni, hogy megfelelően meg tudják semmisíteni.

2009. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!