Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Üdv! Cigi szag eltüntetése?

NEMAKAROK kérdése:

Üdv! Cigi szag eltüntetése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám hogy vetem egy telefont és nagyon büdös cigi szagú! mit lehet ellene tenni? olvastam olyat hogy citrommal,de az igaz?

2014. febr. 10. 20:45
 1/4 anonim válasza:
A citromos légfrissitö elnyomja a szagokat,probáld meg lefujni vele vagy olyan is hallottam,hogy a kávézacc is jol elveszi a szagokat,tegyél a telodra belöle(szárazon)valamennyit.Ha gombos a telefon akkor a gombokra szerintem hagyd ki,nehogy elromoljon :D VAGY csak simán tedd ki friss levegöre és szellöztesd ki
2014. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki telefont vet, citrommal arat! :-)
2014. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a szellőztetés marad, mert a belseje vette át a szagot. Ha mobil, akkor esetleg vidd el egy ultrahangos átmosásra.


Ha vezetékes, akkor akár házilag is szét lehet szedni, és óvatosan egy denszeszes fogkefével kipucolni.



Vagy pedig rábízod az időre, de nem egy-két nap lesz amíg kiszellőzik.

2014. febr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Máskor szagold meg,mielött megveszed
2014. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!