Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenvaszon agynemubol folteltav...

Lenvaszon agynemubol folteltavolitas?

Figyelt kérdés

Fulgyulladasra valo csepp folyt ra, eleg sok helyre es sarga foltokat hagyott a feher agynemun. Mar aztattam hipoban ami mosashoz valo(nem hagyomanyos hipoban) plusz probaltam vanisht, meg dr beckmann univerzalis folteltavolitojat de semmi.

Ha hagyomanyos hipos vizbe teszem az hatni fog? Azt hogy kell? Hideg v melegvizben? Es meddig kell aztatn? 60fokos gepi mosas esetleg? Vagy osszemegy a vaszon??



2014. febr. 11. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Probaltad a vanisht? Milyen regi a folt?
2014. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vanishnek a spray-t probaltam meg mielott eloszor betettem avgepbe mert remeltem h az is ki fogja szedni, de nem. .. a szappant meg nem probaltam. A folt sztem pentek esti lehet.
2014. febr. 11. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Vanish szappan jobb. Vagy lehet, hogy jó lenne még a mosószóda is vagy a régen bevált káliszappan. Nem is olyan rég még csak a biopon volt, meg a hagyomáyos szerek. Nem tudom a wheboldal címét, de van bio természetes szövetanyagok tisztítására is jó pár tipp, ami nem is drága anyagok használatát javasolja.
2014. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam a vanish szappant, a nagyreszet kihozta de meg halvanyan latszik.koszi a tippeket! Bocsi zold kezet akartam adni de veletlen a kozepsore sikerult kattintanom (felig hasznos valasz). Nem tudom hogy kell "visszacsinalni".. megegyszer bocs erte es kosz a tippeket!
2014. febr. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!