Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tisztaságmániásak lennék...

Tisztaságmániásak lennék tényleg? Wc és fürdptakaritás.

Figyelt kérdés

Én és a párom 3 másik sráccal élünk egy 3 szobás lakásban. Rengeteget veszekszek velük,mert rajtunk kivül a wx-t és a fürdőt senki nem takaritja. Ha szolunk nekik,akkor felháborodva mondják h a takaritottak. Igen a konyhába valóban felsöpörnek meg felmosnak időnként. Mondtuk nekik h pont a legkényesebb részeket hagyják ki,erre azt mondják h mi vagyunk tisztaságmániásak.

Unom h 5en élünk itt,és mégiscsak 2 ember takaritja a wc-t és a fürdőt. Mibel én nem akarok elkapni semmiféle lábgombát,vagy bármely más fertőzést kénytelen vagyok megcsinálni. De elegem van belőle h csak mi vakarjuk kia hugyból a wc-t. Mit tehetnénk? Már nem tudok mit kitalálni. Költözni nem tudunk,mert ez a lakás is azért van ingyen,mert a munkáltató állja. Mire összeszedünk albérletre kaukciót az 3-4 hónap.


2014. febr. 12. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Semmit, megcsinálod nőként, és nem hisztizel. Pasik ezt nem fogják neked megcsinálni, illetve ami nekik már tiszta, az egy nő számáras mocsok. Ez mindig igy van.
2014. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak nagyon unom h számomra idegenek után kell megcsinálom. Nekem ezek senkim,nem vagyok a házi cselédjük.
2014. febr. 12. 18:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Hánynom kell sokszor mikor más f.asz szőrét törölgetem le a wc-ről... gusztustalan.
2014. febr. 12. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem fogod tudni megváltoztatni. Jobb ha költözöl.
2014. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen,ha te is tudod hogy nem tudsz költözni,akkor muszáj ezt elfogadnod....Ha mondjátok is nekik,és nem csinálják,akkor sem tudod rákényszeríteni őket...sajnos az együttélés több emberrel nem egyszerű .... :/
2014. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak én takarítok, igaz nem idegenekkel élek, hanem a családommal. Úgy vagyok vele, hogy inkább megcsinálom én, mert akkor tuti tiszta lesz! Inkább te se hagyd a férfiakra!
2014. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!