Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen ruha öblítőt használhat...

Milyen ruha öblítőt használhat ez a fiú annya az iskolában? Annyira finom az illata mint amikor ovisok voltunk még, olyan édes és finom. én is szeretném ha nekem ilyen szagom lehetne.

Figyelt kérdés

osztálytársam.



14f


2014. márc. 8. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. most hogy így mondod, én nem ismerem fel az illatát, főleg így monitoron keresztül. Mi lenne, ha megkérdeznéd? :D
2014. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen.... :D Szerintem van jó pár öblítő aminek finom illata van :) Én pl Coccolino-t használok .
2014. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz ugyan olyan illata akkor sem a ruhádnak ha megtudod mivel mosnak.


Hiába használjuk ugyan azt a mosószert én is és a barátnőm is (mandula tejes tomi, öblítő nélkül) már amikor a gépből kiveszem nem ugyan azt az illatot érzem nála, mint itthon.


Hogy miért azt ne kérdezd, még nem jöttem rá de ez így van.

2014. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aaaaaah neeee :( na min d egy. megtudtam hogy valami méz illatut használ anyukája, és nagyon finom és édes. ős őőőő is nagyon édes és imádnivalóóóó aaaah... szerelmes vagyok belé :$
2014. márc. 9. 19:22
 5/7 anonim válasza:
:D Na jo vegre latni hogy normalisan szerelmesek a fiatalok. :D Amugy az is fontos hogy a mosopor ilyen, mert egyuttesen van ez az illat hatas. Meg nyilvan a kis holgynek is van egy sajat illata ami neked plusz bejon. Nekem 14 evesen biztos imponalt volna ha egy srac azt mondja hogy finom az illatom es erdeklodik mivel mosunk otthon, szerintem nyugodtan dobd fel a temat nala! :)
2014. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jah most altom hogy te is fiu vagy! :D Akkor jobb ha nem kozelitesz olyan meggondolatlanu! :D
2014. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mosógéptől is függ ,hogy milyen a ruha illata :)
2014. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!