Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pécsen van olyan turkáló,...

Pécsen van olyan turkáló, ahol fonalakat is le lehet vadászni? És turkálón kívül még hol lehet fonalakat vásárolni horgoláshoz?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy fonalakat turkálnak és érdekelne, hogy Pécsen van e ilyen hely.


Valamint Pécsen turkálókon kívül hol van olyan hely, ahol fonalakat horgoláshoz venni lehet viszonylag jó áron? És ha van ilyen hely (biztos van, csak nem vagyok pécsi, ezért nem tudom), akkor mennyibe kerülnek a fonalak?



2014. márc. 12. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagyobb áruházakban is 100-200 forintért kapni mindenféle fonalakat, annyit azért csak tudsz rá költeni :D
2014. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem nem egyre gondolunk... Én 100 grammos vastagabb fonalakat keresek. Nem hímzőfonalat.
2014. márc. 12. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a neten szoktam keresni, mert még Pesten sem találtam (az ilyen "utcanevet nem tudok" öt éves hozzászólások nem túl informatívak), de pl. az online aukciós, eladós oldalakon rengeteg szokott lenni.

(Nem vagyok pécsi, így ha van is, nem tudok segíteni ebben.)

2014. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy aktuális-e még, de ez a bolt Pécsen van. [link]
2014. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olcsó fonal nincs, keresek én is. Apróhirdetős oldal, piacok, vásárok. " Hagyatékból is esetleg ".

Max turiba pulóvereket, és kibontani. Varrásoknál megnézni. ha szétnyílik körömmel, bontható a varrás felfejtése után.

Ha tisztázva van is bontható, össze kell kötni a végeket..

2015. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!