Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rozsdafoltot és izzadságfoltok...

Rozsdafoltot és izzadságfoltokat hogyan mossak ki fehér ruhákból?

Figyelt kérdés
Mivel kedvenc ruhák jártak pórul, az ecetes olló ötletét elvetettem.
2014. márc. 13. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

mi pont ilyen gondban vagyunk,de a fater alsógatyáival,mikor mondjuk neki,hogy már megint mik ezek a barna csíkok ott hátul,

-akkor azt válaszolja,hogy azok vonalkódok,meg hogy az nikotinfolt,

2014. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a LIDL-ben kapható egy vízkő-és rozsdafolt-eltávolító gél,az eléggé barátságos szer,még a ruhát sem marja szét, a rozsdát viszont elég jól kiveszi.Kapható rozsdaoldó direkt háztartási boltokban,azzal én úgy jártam,hogy a lepedőnél működött, a frottír fürdőköpenyemet meg szétmállasztotta.Egyébként fültisztító pálcikával kell csak a foltra tenni belőle egy keveset,és nem tovább rajtahagyni,csak míg a folt elhalványul. Izzadságfolttal nem volt még dolgom,arra nem tudok segítséget.
2014. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Drogériákban kapható dr. Backmann folttisztító család tapasztalataim szerint nagyon jó!

Ha viszonylag frissek a foltok, akkor a marhaepe szappan is jó szolgálatot tehet.

2014. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!