Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Piros bársony kanapérol...

Piros bársony kanapérol hogyan szedjem ki a foltokat? És a pisi szagot. Nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés
A garázsban volt eddig,most behoztuk de nagyon rossz vizelet szagú
2014. márc. 15. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Dohos lehet inkább, ha párásabb helyiség volt. Kárpit tisztító hab, esetleg kárpit tisztításra alkalmas takarítógép megpróbálható. A gond az, hogy a borító szövet alatti tömést is ki kellene tisztítani, de az többnyire csak teljes átkárpitozással érhető el.
2014. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a szódabikarbóna folt,és szagtalanító is. dörzsöld bele egy gyenge szivaccsal (persze ne a dörzsis felével) hagyd úgy 15-20 perig, aztán porszívózd ki.
2014. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a textilborítású, szivaccsal bélelt garnitúrából szedtem ki nemrég pisi és kakifoltot-szagot.

Nátrium-perkarbonátot (körúti Azúr) feloldottam vízben (elég meleg kell neki, amíg oldódik). Aztán szivaccsal beledörzsöltem (nem a dörzsölős felével). Eleinte még büdösebbnek is tűnt, a folt is mintha terjedt volna, de halványodott erősen. Aztán hagytam megszáradni (nyáron). Aztán még láttam rajta egy kis helyen, újra bekentem. Utána simán vizessel is átmentem rajta és újabb száradáskor kiporszívóztam. Ez a színeket nem veszi ki, de fertőtlenít és folttisztít.

2014. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!