Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kerlek irjatok meg igaz hogy...

Kerlek irjatok meg igaz hogy a grill sutot megkel mosni azonal foron hasznalat utan ki kel mosni a levet a hus sutese utan? nemserceg foron?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

hat reszemrol en nem szoktam, csak a kovetkezo suteskor a racsot fel kell tenni a parazs fole, aztan drotkefevel adni neki.


a 'nemserceg foron' mondatot nem ertem. a tobbit is nehezen.

2014. márc. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam, inkább következő sütés előtt elő a flexet és drótkoronggal 1 perc alatt fényes a rács, utána parázs főlé és már fertőtlenítődik is.
2014. márc. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat en ugytudtam foron kel lemosni meg ha leis hul kozbe de foron kene megmosni nem?
2014. márc. 24. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én is úgy használom mint az előttem szólók.Sosem mosom le,a sütés előtt hagyom a parázs fölött,átforrósodik utána lejön amennyire kell,mire sütsz addigra azon semmi káros nem lesz.Ha ezt minden alkalommal fémtisztára kellene mosni,szerintem senki nem grillezne :) Hő,drótkefe aztán sütéééés !!
2014. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel én utálom, ha koszos valami a ráégett olajtól és mindenféle egyébtől, ezért nálam csili-vili a grill!

De nem is pucolom állandóan.


Ugyanis feltalálták már az alufóliás tálcát.

2014. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!