Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » MTD 790 fűkasza indítás után...

MTD 790 fűkasza indítás után nagyon pörög. Miért?

Figyelt kérdés
Berántás után nem alapjáratban, hanem kb középgázon pörög és nem lassul. Viszont ha meghúzom egy kicsit a gázkart egyből beáll alapjáratra és szépen pöfög. Ezután, ha gázt adok kb félgáz után lefullad. Minden esetben, nem tudom pörgetni. Ötletek?
2014. márc. 26. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Egyet tudok ajánlani.Azonnal vidd szervizbe.Nálam is igy kezdte,a második év nyarán .Nem hiszed amit most írok.

Alapjáraton az asztalon szétszakadt a hajtókar.

Hiába reklamáltam,a válasz annyi volt,ez csak egy hobby gép,mit akarok 40000 ft ért? Még a gyártóval is beszéltem,mindentől elzárkódtak .

Ezek után én is ,minden MTD terméktől .Hasonló gondokat hallottam a tologató fűnyirókról is.

2014. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Mert műanyag kannában tárolod a benzint.
2014. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

2 es, Röhely ! Nekem fém kannám van. Mi köze van ehhez a kanna anyagának ?

1 voltam .

2014. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy kiold a benzin bizonyos anyagokat a műanyagból, amitől eldugulnak a benzincsövek meg a karburátor. Kicsit több ilyet javítottam már mint te szóval ne ugass.
2014. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Bocs 4 es nem én ugatok,hanem te a szakmádat.

Tudod ha nem rokon szakmában dolgoztam volna le közel 50 évet,még meg is etetnél vele .

2014. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi benne az etetés mondd már meg...
2014. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem vitatkozni akarok veled,de írd már ide,mi az az anyag,ami olyan sűrűvé válik,hogy nem képes az üzemanyagcsőben elfolyni .Ha azt írod,hogy a tankban levő üzemanyag veszit a minőségéből,vagy a ma.kannában tárolt,még hihető is .Bár ilyet még sosem tapasztaltam .

Fúvókák szoktak eldugulni,de az a frisenn vásárolt benzinnél is előfordul.

2014. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.. megjegyzem ha el lenne tömődve bármi az üzemanyag ellátó rendszerben, akkor nem pörögne 5 percig is mint az állat a gép magától berántás után, egész addig amíg nem húzom meg a gázkart. Ekkor leesik a fordualt alapjáratra, és szépen jár. Aztán ha ismét meghúzom teljes gáznál leáll.
2014. márc. 26. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Jó akkor vidd el szerelőhöz és megtudod.
2014. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Azért mondom hogy szervizbe kell vinni,mert ennek van egy belső szabályzója .Ehhez az egész karburátort le kell szerelni,a burkolattal egyűtt.Csak az ehhez kialakitott csavarhúzóval lehet a csavarokat is kicsavarni .Nálam a szétszakadt hajtókar,ezt a szabályzót is széttörte .
2014. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!